• Головна
  • Сергій Надал закликає всіх тернополян бути єдиною нацією і слухати Президента
15:00, 2 березня 2014 р.

Сергій Надал закликає всіх тернополян бути єдиною нацією і слухати Президента

Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав політиків так громадських діячів відкинути політичну боротьбу і особисті амбіції чи з’ясування стосунків.

"Закликаю всіх політиків і громадських діячів, всіх громадян, розділених різними поглядами і переконаннями, зараз відкинути розділення і об'єднатись. Згорнути партійні прапори і гасла. Відкинути політичну боротьбу і особисті амбіції чи з'ясування стосунків. Бути єдиною нацією під єдиним синьо-жовтим знаменом.

Закликаю усіх тернополян припинити розмови і дії, які поглиблюють мовне, релігійне, культурне, політичне розділення України. Наша країна багатомовна, багатонаціональна, багатоконфесійна. Наша країна з давен відзначалась тим, що тут вільно і гідно жили і розвивались представники різних культур.

Потім проведемо дискусії і круглі столи. Але сьогодні це не на часі. Не на часі критикувати уряд чи рішення нової влади.

Тернопіль і Луганськ, Сімферополь і Чернігів - це одна країна. З різними мовами але одним серцем.

Закликаю усіх діяти виключно у відповідності з наказами Верховного головнокомандуючого України, указами Президента та не вчиняти самостійних, неузгоджених дій.

З нами Бог! Слава Україні!", - закликає міський голова Тернополя Сергій Надал.

#Тернопіль #Президент #нація #українці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...