• Головна
  • “Правий сектор” у Тернополі розпочинає тематичний вишкіл для своїх активістів
18:00, 2 березня 2014 р.

“Правий сектор” у Тернополі розпочинає тематичний вишкіл для своїх активістів

Мешканці Тернополя активно долучаються до руху “Правий сектор”. Організація проводить мобілізацію усіх небайдужих людей для, у разі потерби, силового протистояння російським військам у Східних регіонах України. Це якщо РФ таки введе туди свої збройні сили.

- 1 березня, нагадаю, Центральний штаб “Правого сектору” оголосив повну мобілізацію та повну бойову готовність усіх наших підрозділів, - каже очільник “ПС” на Тернопільщині Василь Лабайчук. - В кожній області буде створений Штаб швидкого реагування, який координуватиме свою діяльність разом із державними силовимими структурами.

Представник правого руху запевняє, що не бачить проблеми у проведенні подібної мобілізації іншими організаціями. Головне, мовляв, аби координація їхніх дій була спільною.

- Зазначу, що ми не займємося самодіяльністю. Лідер нашої оргнанізації Дмитро Ярош координгує свої дії із головою РНБО Андрієм Парубієм, - поснює Василь Лабайчук. - Наразі ми готові взаємодіяти чи це з міліцією, чи з СБУ або військовими. Ми відкладаємо ті чи інші ньюанси, які є між нами та силовиками, щоби зберегти Україну. Пізніше, коли ми цього доб'ємось, можна буде взятися і до вирішення згаданих непорозумінь.

“Правий сектор” закликає усіх власників вогнепальної зброї бути готовими із її допомогою “захищати україну від ворога”.

- Якщо Бог зовсім відбере у Путіна розумі, і російські війська таки перетнуть наш кордон, нам потрібно буде їхати на Схід, щоби зупинити агресорів, - зауважує лідер місцевого “ПС”. - Але уточню, що ми не закликаємо зараз виходити на вулиці та розмахувати зброєю. Ми закликаємо просто бути напоготові і, в разі необхідності, вирушити захищати нашу землю.

У неділю, 2 березня, “Правий сектор”, зі слів Василя Лабайчука, розпочинатиме тематичний вишкіл для своїх активістів, пише 20хвилин.

- Ми проводитимемо усліякі інструктажі, пояснюватимемо як діяти у тих чи інших ситуаціях тощо, - уточнює співрозмовник. - Якщо нам таки доведетсья захищатися, то всі, хто не зможе стріляти, буде забезпечувати тил. Наприклад, допомагати в медичних питаннях, готуватиме коктейлі Молотова, напалм...

Як уже зазначалося, “ПС” співпрацюватиме із державними силовими структурами в разі силового протистояння із російськими військами.

- Але якщо ми бачитимемо, що щось ітиме не так, як потрібно, ми братимемо ініціативу у свої руки, - наголосив Василь Лабайчук.

#Тернопіль #Правий сектор #вишкіл

Коментарі

Оголошення
live comments feed...