Унікальна і страшна історична знахідка в Млинівцях!

Як ви вже читали вчора ( http://www.0352.com.ua/news/48491), у с. Млинівці на Зборівщині знайдено боєприпаси часів Першої Світової війни. Вчора ввечері повідомили, що кількість знайденого смертоносного заліза сягнула 1013. Пошукові роботи тривають і зараз, проте в цілях безпеки з вимушеними перервами на час проходження поїздів.

Проте найбільше здивування викликає те, що частина знайдених гранат були, очевидно, агітаційними – в середині ії містилися листівки. Пролежавши десятки років в землі, вони , звичайно, не дуже добре збереглися, проте для фахівців відновити зміст агітаційних послань не складе труднощів.

На засіданні Зборівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було поставлено завдання щодо подальшої організації роботи всіх служб цивільного захисту району з пошуку і знешкодження вибухонебезпечних предметів. Одночасно з роботами поблизу с.Млинівці в с.Ярчивці піротехніками знайдено і знешкоджено радянську авіабомбу вагою 100 кг.

Сподіваємося, рятувальники позбавлять землю Зборівщини від такого вибухонебезпечного потенціалу, а історики згодом розкажуть про події, які відбувалися на Зборівщині століття тому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі