• Головна
  • Тернопільські підприємці не дозволять чиновникам порушувати закон
13:30, 3 березня 2014 р.

Тернопільські підприємці не дозволять чиновникам порушувати закон

«Ми не будемо давати хабарів і не дозволимо більше чиновникам порушувати закон!», заявляють підприємці Тернопільщини, що об’єдналися в громадську спілку «Рада бізнесу Тернопілля». Рішення про її створення було прийнято на зборах підприємців.

Обрана ініціативна група, куди увійшли Віталій Сороколіт, Ярослав Колодій та Руслан Березок. У п’ятницю вони провели прес-конференцію, на якій, зокрема, наголошувалось, що спілка створена з метою координації дій й об’єднання зусиль підприємців для захисту своїх законних прав, впливу на владу і створення позитивного бізнес-клімату в області.

Серед завдань – активна боротьба з корупцією та свавіллям чиновників; здійснення інформаційного моніторингу ефективності використання державних ресурсів, коштів та майна громади; забезпечення сприятливого середовища для ведення бізнесу без чиновницьких перепон. Йшлося також про конкретні заходи, спрямовані на забезпечення прозорості влади та громадського контролю за її діями.

«Рада бізнесу Тернопілля» не підконтрольна жодній політичній партії, а її членами можуть бути підприємці та юридичні особи недержавної форми власності. Вже в перший день до спілки до неї вступили більше сотні підприємців, повідомляє Тернопільінфо.

#Тернопіль #підприємці #хабар

Коментарі

Оголошення
live comments feed...