• Головна
  • У Тернополі «Воля» піднімає тарифи на кабельне телебачення
13:00, 3 березня 2014 р.

У Тернополі «Воля» піднімає тарифи на кабельне телебачення

Оператор кабельного телебачення «ВОЛЯ» з 1 березня підняв тарифи на свої пакети. Зокрема пакет «Базовий» замість 41 вже буде коштувати 45.

Це при тому, що у жовтні минулого року оператор з даного пакету виключив одразу 25 телеканалів, додавши замість них лише 6,  і то – далеко не рівноцінних.

Підвищення тарифу в кол-центрі пояснили тим, що… «кабельне телебачення являється затратним і потребує великих капіталовкладень».

За даним оператора колл-центру, тарифи зросли не лише в Тернополі, підняли їх на 3-4 грн їх і в інших областях залежно від регіону.

До речі, на колл-центр «Волі» довелося телефонувати 3 березня півдня, зв’язатися з оператором складно – постійні збої.

На сайті оператора вказано, що альтернативою Базовому є ще 3 пакети, з дешевшою абонплатою. Але при цьому написано, що підписка на ці пакети… не здійснюється.

«Пакети існують за умови наявності хоча б одного їх передплатника», – вказано на сайті.

Втім, пояснити значення цієї фрази в колл-центір не змогли. Один з операторів попросив зачекати, доки він з’ясує зміст даного речення, однак включена ним мелодія для фонового режиму за хвилину-другу перервалась і почулися лише короткі гудки.

За другим разом оператор, до якої вдалося дотелефонуватися, заявила, що не може розчути запитання через проблеми із зв’язком.

Вкотре виникають питання до роботи Антимонопольного комітету та Нацради з питань телебачення та радіомовлення…

#оператор воля #підвищення ціни

Коментарі

Оголошення
live comments feed...