• Головна
  • У Тернополі безупинно дорожчає побутова та комп’ютерна техніка
16:00, 3 березня 2014 р.

У Тернополі безупинно дорожчає побутова та комп’ютерна техніка

Через коливання курсу долара дорожчає побутова та комп’ютерна техніка як в інтренет-магазинах так і в салонах,  де продають таку техніку.

Консультанти  тернопільських магазинів бідкаються, що як комп’ютерна так і побутова техніка продається дуже складно. Така ж сама ситуація і в інших областях. Нестабільну ситуацію з курсом долара підсилює і геополітична ситуація в країні.

З початком стрибку долара до сьогодні ціни на весь асортимент електронної техніки змінюються практично щодня. Товар вже подорожчав приблизно на 20 відсотків.

“Ціна в доларах не змінюється, але в гривнях змінюємо відповідно до курсу долара. Ми не можемо на це впливати. Єдине можемо незначну знижку зробити покупцям”, - кажуть продавці по телефону.

Консультанти інтернет-магазинів кажуть, що ціни змінюються щодня. Тому на окремих сайтах вже навіть не оновлюють їх. Встановлюють ціну товару під час розмови з клієнтом відповідно до курсу долара у момент розмови по-телефону.

Ряд інтернет-магазинів у зв’язку з політичною та економічною ситуацію вже пропонують оплачувати за товар винятково наперед. Лише при такій формі оплати вони готові виконувати замовлення. Адже довезення товару, наприклад, з Києва до Тернополя займає до тижня часу. Тому підприємці не хочуть ризикувати. Натомість, покупці зі свого боку теж побоюються наперед платити за товар. За їхніми словами, в них теж є підстави сумніватися у тому, що через тиждень справді довезуть замовлену техніку.

#Тернопіль #подорожчання #побутова техніка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...