• Головна
  • Тернополяни обурені підрізкою дерев на дитмайданчику
20:30, 3 березня 2014 р.

Тернополяни обурені підрізкою дерев на дитмайданчику

Зрізаними гілками з окремих дерев обурені мешканці вул. Вербицького, 10, що у Тернополі. За словами людей, спеціалісти які виконували роботи, не мають на це відповідних документів і порушують норми благоустрою.

На момент приїзду нашої знімальної групи спеціалістів приватного підприємства «Люкс», які виконували роботи на даному об’єкті, вже не було. Обурені обрізкою дерев мешканці пояснили, що саме їм не сподобалось.

ЗОРЯНА БИРКИТА, стурбована мешканка будинку на вул. Вербицького, 10:

 «Якщо дерево, як ви можете ось тут бачити, справді зачищене, то цих два – залишені лиш стовбури дерев. І мене обурило те, що саме під цими деревами розміщені лавочки, де батьки влітку разом з дітками можуть сховатися від сонячних променів».

За словами Зоряни Биркити, у спеціалістів, що проводили підрізку дерев не було на це відповідних документів. У приватному підприємстві «Люкс» запевняють у протилежному і кажуть,  щоб почати роботу з деревами, потрібно провести чимало обстежень зелених насаджень. І додають, чистку проводять всі ЖЕКи по території міста з 15 жовтня по 15 квітня з певною метою, передає ІНТБ

КАТЕРИНА САДІВНИК, заступник директора ПП «Люкс»:

«За результатами обстеження комісійного, прийнято рішення про необхідність виконання робіт із омолоджувальної підрізки двох дерев породи верба, шести дерев породи тополя і з формувальної підрізки дерев породи липа на прибудинковій території будинку № 10 по вул. Вербицького. З метою попередження виникнення аварійної ситуації спричиненою падінням окремих гілок ».

Городяни також занепокоєні дитячим майданчиком, який вже кілька років без огорожі. І додають, за чутками – місце, де малеча може поганяти м’яча, не належить мешканцям Вербицького, 10.

ЗОРЯНА БИРКИТА, стурбована мешканка будинку на вул. Вербицького, 10:

 «Кілька років тому зняті решітка і огорожі з цього майданчику. І ходять такі чутки, і відповіді остаточної ми не можемо ніде отримати, що ця територія не належить вул. Вербицького, 10. Тому, я би хотіла попросити, щоб нам надали таку інформацію, а можливо і якісь копії документів про те, що справді цей дитячий майданчик належить мешканцям нашої території і мешканцям нашого будинку».

У ПП «Люкс» нашу знімальну групу запевнили в тому, що роботи по облаштуванню майданчика проведуть цього року. На це вже заплановані кошти з міського бюджету.

КАТЕРИНА САДІВНИК, заступник директора ПП «Люкс»:

«Міська рада, при тій скруті, яка зараз є в державі і само собою в нашому місті, запланувала виділення для ремонту цього дитячого майданчика спортивного 30 тис. грн. Як і на інші майданчики які існують в місті на сьогоднішній день».

Катерина Садівник каже, завадити облагородженню дитячого майданчики на Вербицького, 10 може тільки несприятлива політична ситуація в Україні.

#підрізка дерев #Тернопіль #дитячий майданчик

Коментарі

Оголошення
live comments feed...