• Головна
  • За 200 тис. доларів хотіли «купити» вірність українського полку МВС у Криму
10:15, 4 березня 2014 р.

За 200 тис. доларів хотіли «купити» вірність українського полку МВС у Криму

Невідомі у Криму хотіли "купити" вірність полку ВВ МВС за 200 тис. доларів.

Для того, щоб полковник внутрішніх військ та його підлеглі у Криму склали зброю, пропонували 200 тис. доларів США, повідомляє УНН.

Як зазначили у прес-службі відомства, ВВ МВС України, які дислокуються в Автономній Республіці Крим, залишаються вірними Військові Присязі та українському народові та продовжують виконувати покладенні законодавством держави завдання по забезпеченню громадського спокою та боротьбі зі злочинністю у ввіреному регіоні.

"Але деякі особи, намагаються примусити особовий склад виконати злочинні накази, а саме скласти зброю та підпорядкуватися іншим командирам.

До керівництва підрозділів внутрішніх військ у Криму надходять погрози та пропозиції матеріальної винагороди за умови погодження із зазначеними вимогами.

Командиру полку внутрішніх військ МВС України, що дислокується у Севастополі, невідомими особами було запропоновано 200 тисяч доларів США. Офіцер відмовився, та наголосив, що й надалі залишається вірним своїм переконанням та присязі.

Незважаючи на вкрай складну політичну, криміногенну ситуацію, значне службове навантаження та нервове напруження, військовослужбовці внутрішніх військ продовжують виконувати свої завдання", - зазначили у ВВ МВС.

Як повідомляв УНН, ВВ МВС переведено на посилений режим несення служби.

#МВС #класти зброю #Україна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...