• Головна
  • У Тернополі готові прийняти військовослужбовців та жителів Криму для тимчасового проживання
17:30, 4 березня 2014 р.

У Тернополі готові прийняти військовослужбовців та жителів Криму для тимчасового проживання

Тернопільська міська рада звертається до усіх тернополян з проханням проявити солідарність та заявити про свою готовність прийняти військовослужбовців та жителів Криму для тимчасового проживання. Для цього у міськраді в цілодобовому режимі працює «гаряча лінія» – 1580, 40-20-02, 067-351-57-10.

«Ми уже розпочали реєстрацію людей, які готові забезпечити проживання кримчан у Тернополі до моменту вирішення конфліктної ситуації. Ці дані ми передаємо українцям в Криму. На даний час уже є десятки людей, які готові приймати кримські сім`ї. Також ми звертаємось до усіх небайдужих тернополян, всіх, хто має можливість надати допомогу кримчанам телефонуйте на «гарячу лінію» міськради. Тільки спільними зусиллями ми покажемо усьому світу, що українці єдині», - зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Крим #військовослужбовці

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...