• Головна
  • Запасатися горілкою треба зранку
18:10, 8 квітня 2011 р.

Запасатися горілкою треба зранку

На сесії міської ради сьогодні прийнято рішення обмежити в обласному центрі продаж спиртних напоїв в нічний час.

Отже, алкогольні напої (включаючи пиво та слабоалкогольні напої) відтепер в Тернополі можна придбати лише з 8.00  ранку до 21.00.

Барів та ресторанів таке обмеження не торкнулося, а от на власників магазинів та підприємців, котрі порушуватимуть графік реалізації алкогольних напоїв,  чекатиме покарання – позбавлення ліцензії  та штрафи.

Таке нововведення в обласному центрі виглядає дуже корисним, от тільки чи не викличе воно хвилю спекуляції і незаконного продажу алкоголю у нічний час?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення