Михайло Ратушняк накрив “поляну” прямо в міськраді

Завдяки Ратушняку міських депутатів спрага мучити не буде. Передчуваючи, що проект щодо заборони нічного продажу пива таки проголосують, підприємець влаштував презентацію безалкогольної продукції, якою торгує його фірма прямо під час сесії (фото "За Збручем")

Сьогодні перед початком сьомої сесії Тернопільської міської ради на столах у депутатів з’явились півлітрові пляшки газованої води на різний смак. Такий жест доброї волі зробив своїм колегам депутат міської ради Михайло Ратушняк, який, як відомо, є представником у Тернопільській області відомої української торгової марки. Щоправда сам пан депутат всіляко робив вигляд, що він тут ні до чого.

У свою чергу, депутати по різному сприйняли таке нововведення. Дехто навіть намагався жартувати: «За що Ратушняк нам дає хабар?», «А може там щось підсипано?», «А вона з ГМО чи без»… Жарти жартами, а пішовши на перерву, депутати залишили після себе купу порожніх пляшок.

До слова, із майже півтори сотні питання порядку денного до обіду депутати розглянули понад 20. Найбільш резонансним серед них – є передача у безоплатне користування приміщення на бульварі Данила Галицького, 2 (де сьогодні розташований «Палац спорту») на три роки клубу спортивного танцю «Мальви». До слова, сьогодні депутати ліквідували комунальне підприємство «Тернопільський палац спорту».


"За Збручем"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі