• Головна
  • Дружина тернопільського нардепа Олена Підгрушна готуватиметься стати мамою
17:00, 4 березня 2014 р.

Дружина тернопільського нардепа Олена Підгрушна готуватиметься стати мамою

Чотири місяці поза домом - і в результаті - золота олімпійська медаль. Чемпіонка Олімпіади у Сочі Олена Підгрушна нарешті повернулась зі змагань. Вдома розповідає, що почувала себе не в найкращій формі, проте в останній естафетній гонці реалізувалась сповна.

 В Олімпійському селищі спортсменка почувалась як вдома, а Олімпіаду у Сочі називає дуже яскравою та добре організованою, повідомляє тв4.

- Навіть по тих погодніх умовах, які були, і плюсова температура, що для лижників і для снігу не найкращий варіант, організатори максимально робили все, щоб ми були в комфортних умовах. Вручну і розгрібали, і загрібали, і сіллю посипали, просто лижами топтали, - пригадує чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, чемпіонка світу та Європи з біатлону Олена Підгрушна.

 На Олімпіаді, розповідає Підгрушна, не було жодної думки не виходити на старт. Від вболівальників з України приходили повідомлення: ми стоїмо на майдані, зробіть все, щоб виграти. Тому в останній естафетній гонці команда України із біатлону зібрала всі сили та таки виграла.

- Після фінішу вся норвезька команда, ну от четвірка, підійшла до кожної з нас і висловили, кажуть, ми дуже щасливі, що саме ви перемогли якраз на фоні тих всіх подій, які у вас відбуваються. Ви назвичайно сильні, - розповідає Олена Підгрушна.

На змаганнях чи не вперше були батьки Олени Підгрушної. Свого батька вона називає найвідданішим вболівальником:

- Коли ти після фінішу бачиш ці усміхнені обличчя - ми тебе все-одно любимо, з будь-яким результатом - звичайно, вони свою роль підтримки виконали дуже серйозно.

Зараз Чемпіонка лишається вдома, аби відновлювати здоров'я. Задля цього вона пропустить наступний сезон змагань. А ще - готуватиметься стати мамою.

- Дасть Бог. Так як я чоловіка ще толком не бачу, він поки в Києві, а я тут. Поки що чекаєм, поки війна закінчиться, - жартує спортсменка.

#Тернопіль #Підгрушна #біатлон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...