• Головна
  • 5 працівників тернопільського «Беркуту» не пройшли випробування переатестацією і звільнилися
19:00, 4 березня 2014 р.

5 працівників тернопільського «Беркуту» не пройшли випробування переатестацією і звільнилися

П’ятеро співробітників прийняли рішення звільнитися з органів внутрішніх справ. Таким є результат переатестації працівників "Беркуту" на Тернопільщині.

Нагадаємо, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова ліквідовано спецпідрозділ міліції «Беркут». Усі його колишні співробітники повинні пройти переатестацію, за результатами якої частина з них залишиться служити в органах внутрішніх справ, а ті, хто вчинив протиправне, понесуть покарання. Переатестацію пройшли і колишні співробітники розформованого  спецпідрозділу «Беркут» тернопільської міліції.

 Аби прийняти об’єктивне рішення щодо  кожного співробітника, в обласному управлінні міліції відбулося засідання атестаційної комісії.       На захід також були запрошені представники громадськості  - комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик, отець Іван Гуня, голова Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Роман Храпцьо, голова профспілки  атестованих працівників ОВС в Тернопільській області Ярослав Романюк, колишній командир спецпідрозділу «Беркут» Юрій Синовицький.

 Як зазначив головуючий комісії заступник начальника обласної міліції Василь Облещук, наразі на базі ліквідованого спецпідрозділу буде створено окрему роту патрульно-постової служби при управлінні внутрішніх справ.

- Співробітники міліції, які сумлінно несли службу, будуть і надалі працювати в органах внутрішніх справ , - відзначив Василь Корнелійович.

До присутніх звернувся отець Іван Гуня. Священик побажав всім мудрості, правильності  у прийнятті рішення, відваги.

- Ми всі були заручниками ситуації, яка  склалася, і жодному разі не можна нікого засуджувати. - сказав отець Іван. – Нам потрібний елітний  підрозділ міліції і дуже важливо, щоб колишні співробітники розформованої служби продовжили  у ньому працювати і робили це у новому форматі.

Виступаючі зазначали, що головна ціль переатестації - не звинувачувати, а дати конкретну оцінку діям кожного співробітника, який був задіяний на охороні громадського порядку у Києві.

 Відтак присутні перейшли до проходження процедури переатестації. Члени атестаційної комісії заслухали та поспілкувалися з кожним співробітником ліквідованого спецпідрозділу. Перевіряючі оцінювали їхній рівень професійних, морально-ділових якостей, вміння та навики.

Результат переатестації: п’ятеро співробітників прийняли рішення звільнитися з органів внутрішніх справ, решту продовжать службу в підрозділах міліції Тернопільщини.

#міліція #"Беркут"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...