• Головна
  • Новий керівник Тернопільщини зробив ставку на піар?
12:30, 5 березня 2014 р.

Новий керівник Тернопільщини зробив ставку на піар?

Аж сім інформацій, присвячених новопризначеному голові ОДА Олегу Сиротюку, з’явилося учора впродовж якихось трьох годин з 17 до 20 год на сайті облдержадміністрації.

Мова іде про представлення нового очільника області, його загальні обіцянки та участь у віче та покладанні квітів. Судячи з інформаційного насичення повідомлень прес-служби, всю суть того, що вчора відбулося, можна було вмістити в дві, ну максимум три інформації.

Натомість вийшло цілих 7! Виглядає, що невдовзі жителі області будуть поінформовані навіть про те, що голова ОДА пообідав чи просто почухався в носі.

Олегу Сиротюку необхідно усвідомлювати, що зараз громада чекає від нього конкретних результатів і максимум діл, а не формальних зустрічей та створення вигляду бурхливої діяльності.

Тим паче, що на ньому подвійна відповідальність. Представники місцевого Пласту де тільки можуть висловлюють гордість, що вихованець їхньої організації Олег Сиротюк став головою ОДА. Один з вихованців цієї свідомої та патріотичної молодіжної організації Петро Гоч вже кинув тінь на Пласт, чергової компроментації пластуни б шалено не хотіли.  

#Сиротюк #піар #ОДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...