• Головна
  • Поранений вчитель з Тернопільщини повернувся з Майдану, щоб записатися у військо (відео)
12:15, 5 березня 2014 р.

Поранений вчитель з Тернопільщини повернувся з Майдану, щоб записатися у військо (відео)

Із столиці він приїхав у камуфляжі та з військовим рюкзаком. На обличчі синці та шрами. Олег Барна – один з тих, кого противники Євромайдану називають екстремістами та бандерівцями.

Насправді ж він простий українець, з Чортківщини. Вчителює у Білобожницькій школі. Викладає дітям фізику та Захист Вітчизни. На столичний Майдан вперше поїхав 30 листопада, після розгону, разом із сином-студентом, йдеться у сюжеті ІНТБ.

«В загальному, були два  місяці. Ну з переривом, приїжджали. Хворів, мав бронхіт. Тоді в морози, коли спали у палатках»,- розповідає ОЛЕГ БАРНА, активіст Євромайдану.

Як тільки став на ноги після хвороби на Майдан повернувся. А 18 лютого його скосила куля Беркута. У Кріпосному провулку, коли спецпризначенці почали добивати лежачих активістів, Олег Барна разом з товаришами кинувся їх рятувати. Він пригадує, «Беркут» нападав на людей, практично без захисту, і намагався бити по голові. Тому, чоловіки прикривались однією рукою, а іншою витягували  за комір потерпілих.

 «Фактично, одного, як кажуть, відбили. Другий чоловік, якого пішли рятувати, то вже не встигли то зробити, тому що був жорсткий удар. Лікарі сказали, що це була травматична куля великого калібру, ну і повезло в такій мірі»,- каже Олег.

Через цей удар Олег Барна втратив свідомість і допомога знадобилась уже йому. Врятували медики, забравши чоловіка в Будинок офіцерів. Страшних днів на Майдані було дуже багато, розповідає євромайданівець. І додає, жертв більше, ніж каже статистика.

«Я хочу відзначити, що тих людей, які до тепер рахуються викраденими, катованими і скоріше всього вбитими, яких ще не знайшли і можливо ніколи не знайдуть, те як встановлені факти, що щоб замітати свої сліди працівники спецпідрозділів вивозили їх в крематорій і спалювали»,- розповідає Олег.

Додому, Олег Барна приїхав не відновлювати сили після отриманих травм, а через мобілізацію. Каже має ідею створення Національної гвардії.

#повернувся з євромайдану в Тернопіль #мобілізація в армію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...