Краще попередити

Дітей, які прогулюють уроки в комп’ютерних клубах і розпивають алкогольні напої чи палять, розшукує міліція. Черговий рейд стартував 7 квітня і триватиме до кінця травня.

Тернопільський відділ кримінальної міліції у справах дітей спільно зі службою у справах неповнолітніх та дітей міської ради у квітні-травні проводять рейд, спрямований на виявлення дітей, котрі замість шкільних уроків відвідують в комп’ютерні клуби, і розпивають алкогольні напої чи палять.

Мета такого рейду –  своєчасне виявлення дітей, які потребують індивідуальних профілактичних бесід, попередження правопорушень і злочинності серед неповнолітніх, виявлення пунктів реалізації  алкоголю, де не зазначено, з якого віку дозволено купувати продукцію.

Перш за все в полі зору перевірок опиняться розважальні заклади, інтернет-клуби, торгові точки, де реалізують алкогольні та тютюнові вироби.

Відомості про підлітків, котрі перебувають і розважальних та ігрових закладах, будуть внесені в адміністративні протоколи і надіслані керівництву навчальних закладів, а підприємців, котрі порушуватимуть правила торгівлі, попереджатимуть і каратимуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі