• Головна
  • Наш земляк заробляє мільйони, торгуючи з державою
23:09, 10 квітня 2011 р.

Наш земляк заробляє мільйони, торгуючи з державою

ВАТ "Сумихімпром" придбав у ЗАТ " Кримський ТИТАН" ільменітового концентрату на 54,9 мільйонів гривень.

Про це повідомляє портал державних закупівель.

Сумихімпром придбало 30 500 тонн концентрату ільменітового.

Як відомо, Кримський титан на 50% належить Дмитру Фірташу. Крім того, нещодавно Фірташ завів у ВАТ "Сумихімпром" свого менеджера.

Як пишуть "Наші гроші", вартість однієї тони концентрату склала 1800 грн. Між тим на сьогодні діють накази Міністерства економіки, якими було зареєстровано ціни на концентрат виробництва ЗАТ "Кримський титан" у розмірі 965 грн (без ПДВ) за одну тону та виробництва філії "Іршавський гірничо-збагачувальний комбінат" у розмірі 765 грн. за одну тону.

Ціна, зафіксована 31 березня, в півтора рази перевищила вартість ільменіту, отриману за результатами попереднього тендеру "Сумихімпрому". Два місяці тому державний хімкомбінат придбав у Вільногірського комбінату 48 тис тон концентрату по 1200 грн/т.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Оголошення