• Головна
  • Через фінансові труднощі кістяк тернопільської «Ниви» залишив команду
12:45, 6 березня 2014 р.

Через фінансові труднощі кістяк тернопільської «Ниви» залишив команду

Хліб хлібом, але й видовища із потреб людських ніхто не викреслював. Футбольний клуб "Нива", який щоматчу збирав на рідному стадіоні кілька тисяч своїх вболівальників, нині під загрозою зникнення. Через фінансові труднощі, які проявлялися іще з минулої осені, цієї зими кістяк "Ниви" уже залишив команду.

 Віднедавна зник і почесний президент клубу, колишній голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. Тим часом до найближчого матчу зелено-жовтих залишилось всього три тижні, а "Нива" у новому році ще жодного разу не збиралася, повідомляє тв4.

- Дзвонять мої знайомі, друзі, повірте, мені дзвонять і з Москви і з Канади, і хвилює доля "Ниви", дзвонять вболівальники, фанати. Я їх розумію. На сьогоднішній день, десь 6 футболістів нашої команди вже покинули команду, находяться в інших клубах. Ну, я би так сказав, ще є надія в тих футболістів які залишились, що все таки футбольний клуб "Нива" збереже своє існування в першій лізі, тому, що команда, повірте, пристойно виступала в першій лізі, йде на сьомому місці і загубити сьогодні команду для нашого краю, я думаю, що це неприпустимо, - розповідає головний тренер ФК "Нива" Тернопіль Ігор Яворський.

 Уже 26 березня "Нива" має зіграти у Черкасах проти "Славутича" на стадії 1/4 Кубка України. Перша календарна гра в чемпіонаті запланована на 29 березня. Аби команда вийшла у зазначені дні на поле і взагалі не зникла з футбольного середовища України, Ігор Яворський сподівається на розуміння і підтримку влади області.

- Вчора вже був призначений новий голова обласної держадміністрації, от, пан Сиротюк, я думаю, що завтра можливо я схожу до нього і чесно скажу, вже буду ставити більш так серйозні питання, тому, що часу мало і ми повинні чітко визначитись - потрібна футбольна команда "Нива" для нашого краю, для нашої області, чи непотрібна. Я прекрасно розумію, що сьогодні дуже критична ситуація в країні, мабуть не до футболу, от. Але тим не менш. Ми повинні зробити все для того, щоб зберегти команду, - каже Ігор Яворський.

Ймовірно, сподівання Яворського на допомогу влади марними не будуть.

- Я вже провів зустріч з тернопільським міським головою Сергієм Надалом і головою Тернопільскої обласної ради василем Хомінцем де ми, окрім багатьох інших питань, обговорили питання функціонування футбольного клубу "Нива" і стану справ у футбольній галузі, спортивній галузі. Ми обмінялися думками, в нас є певне бачення як можна врегулювати ситуацію. Я думаю, що зараз ми будемо максимально забезпечувати повну взаємодію роботи обласної державної адміністрації, обласної ради і міської ради, будем спільно шукати механізми, спільно шукати кошти для того, щоби футбол розвивався, а команда не втрачала ті позиції, на яких вона знаходиться, - відповів голова Тернопільської ОДА олег Сиротюк.

#Тернопільська "Нива" #футбол #зникнення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...