• Головна
  • Підприємці у Тернополі самоорганізувались для боротьби з мародерством та тиском влади
12:00, 6 березня 2014 р.

Підприємці у Тернополі самоорганізувались для боротьби з мародерством та тиском влади

Підприємці у Тернополі самоорганізувались для боротьби з мародерством, погрозами та тиском влади. "Бізнес. Закони. Порядок" - так назвали новостворену громадську організацію. За останній тиждень це вже друга створена місцевими підприємцями організація. 

У першу чергу, цю організацію створили для самозахисту в теперішніх умовах. Підприємці будуть оперативно реагувати на скарги інших, а також допомагати одне одному в біді.

- Зараз ходять аферисти, які хочуть зайняти місце «кришовиків», вони вимагають гроші за ведення бізнесу, також шантажують наші сім’ї підприємців, - каже голова організації Віталій Мариновський. – Ми не допустимо такого хаосу. Співпрацюватимемо з міліцією, з "Правим сектором".

Охочі підприємці можуть приєднатися до організації. Щоб записатись в учасники, телефонуйте за номером – 52-65-11.

- Беремо усіх свідомих бізнесменів, - додає Віталій Мариновський. – Якщо ж людина набрала боргів і звертається до нас за допомогою, то це, звичайно, ми будемо ігнорувати. Інформацію перевірятимемо та фільтруватимемо.

 До речі, погодився на співпрацю з організацією і мер Сергій Надал підтримав. Самі ж підприємці проти влади не йтимуть, але на несправедливі дії та рішення з боку керівництва реагуватимуть, зазначає один з членів організації Володимир Мариновський, пише 20хвилин

- Ми - не люстратори, щоб вимагати у влади відставки, - говорить він. - Але не підпорядковуватись нікому – це теж не вихід. А проблеми тиску на бізнес з боку влади будемо вирішувати усіма можливими способами.

До речі, за останній тиждень це вже друга створена місцевими бізнесменами громадська організація. Так у кінці лютого оголосили про створення спілки "Рада бізнесу Тернопілля". Її очолив відомив тернополянам зокрема і з наших статей підприємець Віталій Сороколіт. Ця організація - поза політикою і створена для відстоювання прав підприємців, боротьба з корупцією чиновників та багато іншого.

Керівництво спілкою запрошує приєднатись до команди усіх небайдужих підприємців і громадських діячів. Про діяльність їхньої організації більше можна дізнатися на новоствореному ресурсі rbt.te.ua.

#Тернопіль #підприємці #тиск #мародерство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...