• Головна
  • На підтримку моряків корвету «Тернопіль» свторили сторінку в соцмережах
14:50, 6 березня 2014 р.

На підтримку моряків корвету «Тернопіль» свторили сторінку в соцмережах

Спорудити пам’ятник корвету «Тернопіль» на березі Тернопільського ставу обіцяють невідомі тернополяни, які оприлюднили свою заяву в Фейсбуці на сторінці, присвяченій корвету.

З’явилася сторінка сьогодні. Окрім даної заяві на ній розміщені звернення місцевого підприємця Тараса Демкури, який ініціює збір коштів для допомоги морякам корвету.

А у зверненні до моряків корвету їх названо героями, адже в оточенні російських воєнно-морських сил наші хлопці залишаються вірними присязі і не здаються, як цього від них вимагають російські військові. Публікуємо звернення дослівно.

«Дорогі наші герої корвету "Тернопіль"!

Із гордістю спостерігаємо за вашою мужністю та стійкістю! Ми вдячні вам за вірність присязі та Українському народу! Ви — приклад для нас та наших дітей, якими ми маємо бути в житті,
та як маємо відноситися до виконання свого професійного обов’язку! Ви — гордість України! Тернополяни і вся Україна разом з вами! Перемога буде за нами!

Ми запрошуємо в Тернопіль весь екіпаж після перемоги! Ми гордимося, що корвет носить горде ім’я "Тернопіль"! Кожному із вас та членам ваших сімей ми готуємо в подарунок вишиті сорочки в знак подяки за вашу мужність та відданість українському народові!

Обіцяємо, що на березі Тернопільского ставу буде стояти пам’ятник корвету "Тернопіль" та будуть викарбувані всі ваші імена, як імена героїв!

З великою подякою та шаною,
ваші тернополяни».

Бажаючі підтримати моряків принаймні добрим словом можуть це зробити на сторінці корвету https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B2%D0%B5%D1%82-%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C/1470924436457186?notif_t=fbpage_fan_invite.

 

#корвет "Тернопіль"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...