• Головна
  • Заступник мера Тернополя морально готує керівників «Укрпошти» до тюрми?
16:30, 6 березня 2014 р.

Заступник мера Тернополя морально готує керівників «Укрпошти» до тюрми?

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра вирішив написати у своєму блозі про люстрацію.

Причому запропонував вести мову про люстрацію не стільки провладних чиновників, а працівників окремої галузі. Судячи із допису Леоніда Бицюри, одною з найпроблемніших ланок української влади є керівники «Укрпошти». Думки заступника мера з даного приводу подаємо нижче.

«Час правди настав… А події в Криму показали, що люстрації потребує не тільки влада, а й кожна галузь. Почну зі ЗМІ, чиї власники вірно служать Москві, а гроші заробляють на українцях. Ні, я не про проросійських медіа-магнатів, їхні прізвища знає кожен. Я про проросійських директорів, редакторів, рядових журналістів, котрі, мов Юда, продалися за 30 срібних… Я про керівництво «Укрпошти», котре «спускає» в регіони спеціальні та обов’язкові плани на передплату російськомовних видань. До прикладу, газети «Взгляд», котра належить сину Януковича. Знаю, якими методами керівництво Тернопільської дирекції УД ППЗ «Укрпошта» «робило передплату» цьому та ще кільком провладним виданням. Цікаво, як «батя» віддячив за «підтримку»? А ще цікавіше, чи бодай крихта з тієї «дяки» перепала звичайним листоношам, котрі благали-переконували галичанських селян передплатити російськомовну газету, котрі щодня вгинаються під важкезними сумками з товаром та нищать своє здоров’я? І збулися б тієї каторги, але ж яку роботу нині в селі знайдеш. Ото й миряться з усім, що вигадають «на горі». Йдуть від хати до хати з проханням: купіть порошок, мило чи яку ще заразу, передплатіть хоча б щось, а то плану не буде, виженуть. Коли ж назбирати не вдається, за свої кревні ту обов’язкову російськомовну макулатура передплачують, аби районне начальство перед обласним, а те – перед столичним відзвітувало. Їм – премія за «майже стовідсоткове виконання плану», російськомовним виданням – тираж, а поштарці – сльози, бо дітям нема за що взуття купити. От вона справедливість!

Аналізуєш усе це і розумієш, що столичні регіоналівські чиновники роблять все, щоб якомога швидше  довести пошту до банкрутства  та «прихватизувати». Переконаний, люстрація виведе їх на чисту воду. Очільники «Укрпошти» всіх рівнів, як і решта чиновників, триматимуть звіт перед громадою. І хто знає, що чекає на них: звільнення чи тюремний строк…».

#Бицюра #люстрація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...