• Головна
  • Сьогодні почнуть розбирати блокпости, створені активістами для захисту Тернополя
17:30, 6 березня 2014 р.

Сьогодні почнуть розбирати блокпости, створені активістами для захисту Тернополя

Блок-пости, які організували громадські активісти на в’їздах у Тернопіль знімають. Про це повідомив лідер Автомайдану Дмитро Гайдуцький.

Вулиці міста продовжує патрулювати міліція, ДАІ спільно з добровольцями громадських формувань міста: «Охорона громадського порядку», Автомайдан, «Дорожній контроль». Міський голова Тернополя Сергій Надал подякував усім активістам, які підтримували та підтримують громадський порядок та зауважив, що ситуація в місті є повністю контрольованою.

«Сьогодні місто працює у звичному режимі, жодних загроз мародерства чи інших хуліганських дій немає. Завтра у Тернополі відбудеться загальноміська толока, а з 14 години за допомогою комунальної техніки разом з активістами ми розберемо блок-пости та очистимо територію, - сказав Сергій Надал. – Зараз потреби у роботі блок-постів немає, ми дякуємо усім хто чергував там і підтримував громадський порядок на дорогах».

Нагадаємо, на в’їздах у Тернопіль функціонувало 9 блокпостів. Щодня близько півтисячі активістів забезпечували охорону правопорядку.

#Тернопіль #блокпост #охорона #Автомайдан

Коментарі

Оголошення
live comments feed...