Виставка Євгена Удіна

Сьогодні відбулося відкриття персональної виставки відомого тернопільського художника Євгена Удіна. Саме у цей день, 11 квітня, митцеві виповнюється 74 роки.

У його доробку - понад 10 серій графічних робіт, багаточисельні ілюстрацій до книжок, акварелі, живописні полотна, а також екслібриси та медалі. Він - член Спілки художників і водночас входить до Спілки журналістів України. Автор прагне продемонструвати у своїх роботах розмаїття технік, якими володіє досконало - монотипія, гратографія, автолітографія. Він однаково добре володіє олівцем, маркером, пером, вугіллям, тростяною паличкою, пензлем чи мастихіном.

Тернопіль - місто, яке стало для пана Євгена рідним (бо ж народився автор на Сході України, у Донецьку) - часто постає на полотні художника у всіх його ракурсах і несподіваних іпостасях.  Втім, митець одним зі своїх захоплень, яке й дозволяє знаходити все нові і нові сюжети для роботи, вважає мандри.

Широкому колу поціновувачів образотворчого мистецтва Євген Удін відомий за картиною "Тернополю - 450", репродукції якої використовуються вже навіть у декоруванні тернопільських кафе.
Роботи майстра художніх образів можна побачити в експозиції Тернопільської приватної АртГалереї, що на вулиці митрополита Шептицького, 4а.
А тут - ознайомитися із творчою біографією Євгена Удіна -  http://art-ternopil.com/showpainter.php?id=39

Виставка Євгена Удіна, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі