• Головна
  • Вже відомі імена заступників голови Тернопільської ОДА
15:00, 9 березня 2014 р.

Вже відомі імена заступників голови Тернопільської ОДА

Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк представив громаді області своїх заступників.

Керівник області Олег Сиротюк під час святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка представив громаді Тернопільщині імена своїх заступників. Їх буде троє, а не четверо – з метою економії коштів.

Відтак, за сільське господарство, розвиток промисловості в області відповідатиме аграрій, депутат районної ради, людина, яку рекомендувало ВО «Батьківщина» Іван Крисак.

Гуманітарну сферу (освіта, культура, охорона здоров’я) довірили начальнику управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Ростиславу Левчуку. На посаду заступника голови ОДА його рекомендувала партія «УДАР».

Стратегічними напрямками, співпрацею з районами, місцевим самоврядуванням займатиметься  депутат обласної ради, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Як заявив під час представлення своїх заступників Олег Сиротюк, перед новою командою стоїть важке завдання – відновлення та відбудова української держави та тернопільського краю. Відтак, очільник області закликав до єдності громаду і політиків. Зараз, за словами голови ОДА, немає бути боротьби, зараз потрібно разом ставати до праці, адже область знаходиться не у простому стані, регіон треба піднімати з руйнації.

«Ідеальних людей немає. Я усвідомлюю місію відповідальності. Я, як голова Тернопільської ОДА перед вами хочу сказати, перед родиною, яка тут присутня, перед батьками, дітьми, дружиною, я гарантую, що наша діяльність буде відкритою та чесною. Ми будемо працювати заради кожного українця, в ім’я держави і блага народу. Я прошу підтримати нас у наших намірах і дати нам мандат довіри», - звернувся до громади Тернопільщини Олег Сиротюк і у відповідь почув схвальні відгуки.

#Сиротюк #голова ОДА #нові заступники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...