• Головна
  • На корветі «Тернопіль» звучала поезія Тараса Шевченка
10:00, 10 березня 2014 р.

На корветі «Тернопіль» звучала поезія Тараса Шевченка

 9-го березня 2014 року  військовослужбовці  штабу командування ВМС ЗС України урчистим шикуванням і кількома промовами відзначили величний 200-літній ювілей генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Вірші Великого Кобзаря дійсно надихають і підтримують їх у такий напружений момент української історії, саме так зазначив мій співрозмовник один з попередніх командирів корвета «Тернопіль» Андрій Куриленко. Станом на 20.35, 9-го березня стались декотрі зміни у диспозиції блокади навколо штабу командування ВМС ЗС України, патрулі кримської «самооборони» тепер ведуть блокаду наших моряків уже з травматичною зброєю.

Нагадаємо штрихи цієї диспозиції. Штаб блокують на кожному КПП до 20 чоловік місцевої «самооборони», окрім того певна кількість «самооборонців» діє по всьому периметру нашої військової частини. На КПП навіть споруджено щось на зразок барикад,  доступ українських і закордонних журналістів до українських військовослужбовців блоковано. Наші офіцери несуть службу в посиленому режимі, патрулями по 4 чоловіки кожен патруль у своєму секторі периметру частини не допускають проникнення на територію частини. Назовні також замічено козачий патруль «Самооборонців Криму» зі службовою собакою. Сили «невідомого» спецназу  у зеленій формі з новітніми зразками стрілкових озброєнь що характерні тільки для ЗС Росіїської Федерації обчислюються кількістю до  взводу (15-20 чол.). Незважаючи на такий щільний режим блокади до штабу командування ВМС ЗС України зуміли прибути два волонтери і дівчина журналіст з Києва. Провізією наша частина забезпечена. Українські офіцери встановили веб-камеру і трансляцію з неї можна побачити за адресою http://smotri.com/live/3dstorm/

За інформацією командира протичовнового корвета ВМС ЗС України «Тернопіль» капітана 3 рангу Масима Ємельяненка, екіпаж корабля також сьогодні відзначив 200-т  літній ювілей Великого українця «батька нашого Тараса», для усіх вільних від вахти  (нагадаю що команда корвета несе службу у нелегких умовах, розбитих на дві зміни) було також проведено урочисто годину читання памяті Кобзаря. На акваторії Севастопільської гавані диспозиція та ж що і сьогодні зранку. Судно буксир що блокує корвет стоїть на тому самому місці, козаків місцевої «самооборони» в районі пірсу причалу не видно. Екіпаж корвета як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів несуть службу у штатному режимі і готові до оборони.

Тепер про способи допомоги Тернополян Збройним Силам України дислокованих у Криму. Велика кількість людей має бажання допомогти нашим воякам в Криму, і зокрема корвету Тернопіль.
В зв’язку з утрудненим доїздом до військових частин збір продуктів, цигарок, тощо є малоефективним.
Існує необхідність в поповнені коштів для телефонного зв’язку в військових частинах України розміщених в Криму (зокрема в Севастополі, корвет Тернопіль).
Враховуючи це звертаємось до громади Тернополя з проханням : поповнити рахунок тільки по наступному номеру : 0984879152.
Цей номер є проміжний. Після цього кошти будуть миттєво переведені на телефони військових у м. Севастополі, та Криму.
Дана громадська ініціатива проводиться за погодженням Тернопільського обласного військового комісаріату.
Просимо звернути увагу: поповнювати рахунок потрібно лише на погоджений номер телефону: 0984879152.
Для контролю руху коштів, після завершення перерахунку , матеріали будуть передані в Тернопільський обласний військовий комісаріат.
Особисту відповідальність  за проведення  перерахунку коштів  несе: Білан Тарас (0679963258)

#корветі "Тернопіль" звучала поезія Шевченка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...