• Головна
  • Голова Тернопільської ОДА : «Ганебно, коли підприємці закладають у своїх бюджетах кошти на хабарі»
12:03, 10 березня 2014 р.

Голова Тернопільської ОДА : «Ганебно, коли підприємці закладають у своїх бюджетах кошти на хабарі»

“Завдяки Революції Гідності маємо таку унікальну ситуацію, при якій жоден хабарник чи корупціонер не втримається у кріслі ”, – голова Тернопільської заявляє Олег Сиротюк.

Як ми уже повідомляли, минулого тижня відбулось офіційне представлення нового голови Тернопільської облдержадміністрації. Ним став Олег Мирославович Сиротюк.

“Для початку ми організували внутрішній аудит і, думаю, дуже скоро і не просто на словах, а на конкретних цифрах і фактах оприлюднимо, що і в якому стані насправді є. Але хочу сказати, що статистика – це дуже відносне поняття. Ми маємо орієнтуватися на те, чого прагнуть люди. А пересічні громадяни хочуть не так уже й багато – щоби влада прислухалася до їх думки, щоби з високих кабінетів не діяло так зване «телефоне право» і всі питання вирішувались за законом, а не за розміром хабаря. Ті ж підприємці готові вкладати кошти у свій бізнес, але при умові прозорих і чітких правил гри. Я налаштований налагоджувати роботу саме таким чином, але для цього маємо сформувати команду”.

Враховуючи складну економічну ситуацію в державі, Кабінет Міністрів проводить масштабну реорганізацію і скорочення кадрів, пише газета Свобода. За словами Олега Сиротюка, обговорюється можливість продажу частини майна облдержадміністрації, без якого можна обійтися.

“Виконуватимемо всі розпорядження Кабміну. Я вже дав доручення відповідним службам, аби вони знайшли резерви економії в цьогорічному бюджеті. Будемо економити, де це тільки можливо. Для прикладу, видатки на ОДА ми вже врізали наполовину. Зараз вивчаємо можливість продажі частини майна облдержадміністрації, без якого можна обійтися”.

#Стротюк #Тернопільська ОДА #хабарі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...