• Головна
  • У Тернополі жителі трьох будинків заблоковані у власному дворі - прохід засипаний землею
16:08, 10 березня 2014 р.

У Тернополі жителі трьох будинків заблоковані у власному дворі - прохід засипаний землею

Мешканці трьох будинків по вулиці Гетьмана Виговського скаржаться, що опинилися у скрутній ситуації. Вони заблоковані у власному дворі через жадібного сусіда і турбуються про те, чи дістанеться у разі небезпеки до них «швидка» та пожежники.

Вийти з двору будинків під номерами 8, 10, 12 можна двома шляхами: перший – вузька і крута дорога, огороджена приватними парканами (які вже далеко не в найкращому стані), де не можуть поміститися дві машини. Мешканці цих будинків, які мають власні авто, вже звикли їхати тут поволі, але от чужі люди або ж таксі про це не надто думають, у разі небезпеки – пішоходу немає куди подітися (через паркан перестрибне не кожен). Другим шляхом була вузенька доріжка зі сходовою ділянкою, через яку можна було потрапити на вулицю Гетьмана Мазепи. Тепер цей прохід засипаний землею сусіда, який «проголосив» ділянку своєю, пише Сорока.

Ще півроку тому мешканці будинків звернулися до влади з проханням розібратися у ситуації. Їх (традиційно) відсилали від служби до служби. Відповіді на кожен запит вони чекали по 30 днів. Тепер вони мають на руках рішення Земельно-кадастрового бюро про те, що сусід ділянку захопив самовільно, але реального вирішення проблеми не видно і близько.

З усіма документами людям порадили звернутися до суду, але знову ж таки, через міську раду. Цілком зрозуміло, що процес може затягнутися ще на шість місяців, а за цей час на території можуть і щось побудувати.

- Після третього колективного звернення до мера,з вимогою негайного вирішення проблем , міським головою, на наступний день (хоча це був вихідний) було направлено двох представників влади та директора ЖЕКу. Відбувся розгляд питання на місці. Пані Муца, начальник відділу з управління ЖКГ міста, так і не змогла зрозуміти всієї небезпеки, яка загрожує мешканцям, і показово дозволила людям користуватися проходом, по якому вони ходили понад 40 років. Ремонт доріжки пообіцяли зробити ,за рахунок жителів будинків, хоча знищив її приватник, та й користуються переходом всі пішоходи міста . Гірша справа з в’їзною дорогою. Там знову «замальовується» ситуація" ходінням по муках ".Пан Кібляр пообіцяв людям, хоча б вказати межі дороги. З наболілим питанням щодо смітників, куди незаконно приносить сміття піввулиці, представники влади взагалі не знають що робити. За тиждень часу людям пообіцяли відремонтувати перехід та щось думати з дорогою. Тернополяни надіються ,що голова міста візьме під контроль цю ситуацію, бо його чиновникам ой як не хочеться робити те, що входить в їх обов’язки та брати на себе відповідальність,а люди налаштовані наводити лад в своєму місті – розповідає СОРОЦІ Віталій Семенюк, який також проживає в одному з цих будинків.

#тернополяни #двір #конфлікт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...