• Головна
  • У Тернополі «Правий сектор» вимагає люструвати членів «Свободи», а маєток прокурора віддати громаді
12:30, 12 березня 2014 р.

У Тернополі «Правий сектор» вимагає люструвати членів «Свободи», а маєток прокурора віддати громаді

Не обмежуватися представниками Партії регіонів в ході проведення люстрації закликав керівництво області представник «Правого сектора» Іван Сута учора під час пікету ОДА і зустрічі з головою області Олегом Сиротюком.

«Під люстрацію повинні попасти не лише біло-голубі – вони повинні вилетіти зі своїх кабінетів і їх взагалі тут не повинно бути. Під люстрацію повинні також  попасти і помаранчеві, які, будучи при владі, в Тернопільському районі дерибанили землю, де їхні родичі позабирали землі в Гаях, Білій, Березовиці», – наголосив Іван Сута.

Він також висловив претензії щодо непрозорості обговорення кандидатур на керівні посади в області. Мовляв, представники ВО «Свободи», Батьківщини» та УДАРу роблять це підкилимно, не радячись з громадою.

«Не є тільки три партії в області. Є ще Самооборона, є «Правий сектор», є Майдан. І є речі, на які треба кликати не лише трьох. Коли обговорюються кадрові питання, ви маєте радитися з усіма. Ми багато чого знаємо. Під люстрацію обов’язково попадуть і члени «Свободи», на яких ми маємо факти. Ми знаємо, кого ставили у владі люди, яких ми називаємо «ехо 90-их». І врахуйте, що ми вас або підтримуємо, або ще раз сюди зайдемо, це я вам обіцяю. Хлопці наші допоможуть. Тому робіть правильні висновки», – пригрозив Іван Сута подіями 18 лютого, коли розгнівані люди потрощили хол «білого дому».

Представник «Правого сектору» також закликав керівника області під час люстрації проводити її прискіпливо, а не поверхнево.

«Люстрація – це не лише вигнати з роботи. Має бути залучена прокуратура, мають бути кримінальні справи. От мені показали кілька «межигір’їв» на Тернопільщині, зокрема того самого прокурора Банаха в Гаях, де я живу. Там стоїть його вілла, там тільки один забор коштує… Ми повинні зробити так, щоб вони добровільно віддали громадам все те, що вони за награбовані гроші набудували. Тоді люстрація буде справедлива», – слперекнання Іван Сута.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстрація #Сута #"Правий сектор"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...