• Головна
  • Сьогодні тернополяни продемонстрували, як вони люблять і шанують російську культуру
19:00, 11 березня 2014 р.

Сьогодні тернополяни продемонстрували, як вони люблять і шанують російську культуру

У Тернополі люблять і шанують російську культуру. На цьому наголосили тернопільські активісти. Молоді люди, у відповідь на російську пропаганду, кажуть: на заході України в самому серці Тернополя стоїть пам'ятник Олександру Пушкіну. Сьогодні тернопільська молодь біля російського поета проспівала гімн України, а актори декламували поезію.

Пам'ятник Олександру Пушкіну у Тернополі стоїть ще з 1959 року. Постать російського поета прикрашає сквер на вулиці В'ячеслава Чорновола. Сьогодні біля пам'ятника Пушкіну молоді люди Тернополя заспівали український гімн, повідомляє тв4.

- Ми хотіли показати, що ми цінуємо як українських класиків, так і російських. У нас в центрі Тернополя ж пам'ятник Пушкіну, в центрі Тернополя є пам'ятник Шевченку. Ми вирішили у знак солідарності з Росією прийти сьогодні до Пушкіна, - розказує учасниця акції Наталя.

- Українці люблять російську культуру, поважають росіян, які живуть у нашій країні. А ще хочу сказати, що Україна і Росія разом, але з культурною Росією, - говорить актор театру і кіно Микола Булат.

Свої слова підтвердили, декламуючи класика російської літератури.

Если жизнь тебя обманет,
Не печалься, не сердись!
В день уныния смирись:
День веселья, верь, настанет.

Сердце в будущем живет;
Настоящее уныло:
Все мгновенно, все пройдет;
Что пройдет, то будет мило.

#Тернопіль #російська культура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...