• Головна
  • Стихійні смітники, відсутність вуличного освітлення, забруднені узбіччя – проти чого гуртуються люди на Тернопільщині?
22:20, 11 березня 2014 р.

Стихійні смітники, відсутність вуличного освітлення, забруднені узбіччя – проти чого гуртуються люди на Тернопільщині?

Жителі вулиць Симоненка, Технічна та Гайдамацька у Збаражі гуртуються аби спільно вирішувати наболіле для громади.

У понеділок, 10 березня, вони вперше зібралися на вуличні збори та обговорили низку болючих та нагальних питань. Серед першочергових завдань назвали освітлення вулиці Технічної, розширення дороги на цю вулицю з боку магазину «Збараж», демонтаж ретрансляторів, які багато років стоять на даху водонапірної башти. Порадившись, люди обрали по три представники у свої вуличні комітети, довіривши їм представляти інтереси громади у вирішенні тих чи інших актуальних питань.

Добрий почин закріпили реальним ділом – гуртом прибрати узбіччя вулиці Технічної. Такі толоки, сподіваються люди, не лише зроблять вулиці чистими, а й дисциплінуватимуть громаду, спонукатимуть до контролю за порядком на своїй території.

Зараз громада думає над тим, як дієво не допустити створення стихійних смітників, достукатися до свідомості тих, хто,не задумуючись, постійно забруднює довкілля, викидаючи сміття та непотріб будь-де, пише Народне слово.

Також активісти цих трьох вулиць сподіваються, що їх досвід створення вуличних комітетів, проведення толок перейматимуть усі жителі Збаража. Таким чином, збаразька громада разом, крок за кроком, робитиме своє місто красивішим та чистішим.

#стихійні смітники #громада #протест

Коментарі

Оголошення
live comments feed...