Правами інвалідів опікується прокуратура

Майже в усіх районах відсутні умови для доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури, громадського транспорту тощо. В Тернополі недостатньо місць для безоплатного паркування транспорту інвалідів.   Проведені органами прокуратури області перевірки в діяльності лікувальних закладів засвідчили неналежний стан медичного обслуговування інвалідів.

Порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. Службовці відділу реабілітації та обслуговування малозахищених верств населення, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах третіх осіб, підготували та надали підроблену документацію на розгляд комісії про визнання гуманітарною допомогою трьох транспортних засобів – «TOYOTA YARIS», «АUDI A6», «MERSEDES-BENZ VANEO» та їх передачі у користування новим власникам. Як виявилося, перед отриманням державних іномарок троє тернополян вже реєстрували придбані транспортні засоби, строк експлуатації яких менше п’яти років, тому гуманітарну допомогу їм надано незаконно. 
Внаслідок махінацій до бюджету не надійшло митних платежів на загальну суму 180 тисяч грн.

За інформацією прокурора відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів   держави прокуратури області Тараса Рибизанта, після перевірок порушено 5 кримінальних справ, внесено 136 приписів та подань, опротестовано 15 незаконних актів, притягнуто до відповідальності 52 службових особи, в тому числі – 11 працівників органів виконавчої влади, контролю. За документами реагування відшкодовано 149 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі