• Головна
  • Пивних палаток у Тернополі не буде - Сергій Надал
14:00, 12 березня 2014 р.

Пивних палаток у Тернополі не буде - Сергій Надал

В павільйонах літньої торгівлі заборонено продаж алкоголю і сигарет.

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про затвердження положення про розміщення та порядок облаштування об’єктів літньої торгівлі в м. Тернополі. Відтак, дане положення встановлює порядок розміщення та облаштування в місті (крім парків) об’єктів літньої торгівлі для здійснення підприємницької діяльності з врахуванням архітектурних, санітарно-гігієнічних, пожежних, торгівельних норм, функціонально-планувальних та історико-культурних чинників.

«У положенні запропоновано організувати об’єкти літньої торгівлі у місті з 15 квітня по 31 жовтня, - розповів Богдан Ясеновський, начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів. – Крім того, згідно положення, забороняється розміщувати літні торгові майданчики поруч фасадів культових споруд, ближче, ніж за 7 метрів до фонтанів, ближче, ніж за 20 метрів до перехрестя вулиць, ближче, ніж за 20 метрів в обидва боки по тротуару від зупинки громадського транспорту, на газонах, клумбах.

На літньому торговому майданчику не можна продавати сигарети та алкоголь, а також встановлювати гральні автомати».

Об’єкти літньої торгівлі функціонуватимуть в місті з 15 квітня по 31 жовтня. Після закінчення вказаного терміну суб’єкт господарювання виконує в 10-денний термін демонтаж об’єкта літньої торгівлі та приводить територію до належного стану.

«На об’єкті літньої торгівлі на видному місці слід встановити вивіску із зазначенням назви господарюючого суб’єкта або власника та режиму роботи, місця розташування санітарно-гігієнічного приміщення, - зауважує Богдан Ясеновський. - Рекламно – інформаційне оформлення об’єкта літньої торгівлі повинно бути типовим для даного господарюючого суб’єкта та здійснюватись державною мовою. Режим роботи літнього торгового майданчика біля стаціонарного закладу ресторанного господарства встановлюється відповідно до режиму роботи стаціонарного закладу ресторанного господарства, але не довше 22.00 год. Режим роботи лотка, автопричепа, окремо стоячого літнього торгового майданчика встановлюється з 10.00 год. до 22.00 год».

Порядок розміщення та облаштування об’єктів літньої торгівлі на території парків міста затверджується окремим рішенням виконавчого комітету міської ради.

#Тернопвль #літня торгівля #алкоголь

Коментарі

Оголошення
live comments feed...