• Головна
  • Голова Тернопільської ОДА обіцяє люстрацію без пощади
19:30, 12 березня 2014 р.

Голова Тернопільської ОДА обіцяє люстрацію без пощади

Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк дав вказівку представникам правоохоронних органів переглянуті усі кримінальні справи, які були закриті, для того, щоб правопорушники, які свого часу, можливо, зуміли відкупитися, таки відповіли за скоєне.

«Я зустрічався з силовиками і сказав, що зараз, коли ми відновлюємо свою державу, вони мають ретельно перевірити усі інформації, які були, підняти закриті кримінальні справи, які стосувалися корупційних скандалів, корупційних правопорушень. Немає жодних недоторканих осіб, немає жодних індульгенцій. Кожна людина, яка вчиняла злочини, має відповідати по закону», – наголосив голова ОДА.

Він також запевнив, що підтримує проведення люстрації.

«Люстрація має бути здійснена. Бо те, що ми не зробили люстрацію одразу із здобуттям незалежності призвело до того, що до влади в Україні прийшли люди, які не поважали цю країну, які її обкрадали. Зараз ми чекаємо прийняття закону, після чого чітко пройдемося по всіх, хто цього заслуговує. Моя позиція – жодних табу не існує. Підпадаєш під люстрацію, до тебе є претензії людей, до тебе нема довіри – тоді ідемо чітко по закону», – змалював своє бачення люстрації Олег Сиротюк.

Водночас він закликав усі люстраційні групи, які поз’являлися останнім часом, об’єднатися і визначити чіткі принципи роботи.

«Щоб не було такого, що хтось там в школі не давав списувати чи він мені зорав межу, в мене на  нього зуб, а він став чиновником, то тепер я буду його люструвати. Мають бути конкретні факти. Ми не маємо права зараз влаштовувати полювання на відьом. Люстраціє має здійснюватися відповідно до закону, прозоро, чітко, щоб всі це сприймали», – наголосив голова ОДА.

Водночас він пообіцяв дослухатися до всіх людей, запевнивши, що відкритість буде притаманна усім чиновникам ОДА.

«Я хочу запровадити такий формат роботи, коли голова, заступники, начальники управлінь – це будуть посадовці, які постійно спілкуються з людьми. Тоді він зможе почути, що говорять люди: і пропозиції, і критику. Я декларую свою відкритість і  готовність спілкуватися з будь-ким по будь-яких питаннях, сприймати ваші пропозиції», – пообіцяв новопризначений очільник Тернопільщини.

#люстрація #Сиротюк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...