• Головна
  • Для чого сім’я біля Тернополя купила собі “танк”?
20:30, 12 березня 2014 р.

Для чого сім’я біля Тернополя купила собі “танк”?

Бойова розвідувально-дозорна машина стоїть на обійсті сім’ї Угрин у селі Великі Гаї, що біля Тернополя. “Танк” купили не тому, що готуються до війни, а просто їздять на ньому по справах, як на звичайному авто.

- Та ми використовуємо той транспортний засіб, як звичайну машину, все законно, є документи, номерний знак, – пояснює пані Угрин, – але я краще чоловіку дам слухавку, він більше розуміється. Йди, то на рахунок твого танка дзвонять з газети, – кличе чоловіка.

Про БРДМ розказують неохоче, кажуть, нічого дивного в тому нема.

- Купив десь три роки тому, люди реагують нормально, що ж воно, стріляє, чи шо?, – каже Михайло Угрин. – Хоч, можливо, краще би стріляв(сміється, – ДОБА), бачите, москалі йдуть на нас .

Михайло Угрин дивується, що в країні зараз не залишилось ні нормальної військової техніки, ні зброї.

- Нема зараз ні зброї, нічого, куда пішли ті гроші, які виділяли на оборону. Ті військові чатини, що і є, то там метололом. От я купив металолом у Волочиську Хмельницької області. Машини стоять по 20 років, до них ніхто навіть пальцем не дотронувся, – каже.

Коли Михайло привіз техніку додому, то взявся за ремонт і переобладнання. Кулеметом БРДМ не обладнаний.

- Скільки бензини бере? А що ви питаєте, купити хочете? То приїжджайте, я продам, – каже, але через мить передумує. – Ні, ще хай буде.

Люди в селі на незвичайний транспорт реагують вже звично. Спочатку військова техніка дивувала, а потім перестали звертати увагу. Односельчани Угринів розповідають, що неодноразово бачили, як БРДМ добре їздить по бездоріжжях і снігах.

Довідка:

Бойова розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 — основна бойова броньована машина розвідувальних військ радянського виробництва. Колісна, броньована, плаваюча, озброєна 14,5-мм великокаліберним кулеметом КПВТ, спареним 7,62-мм кулеметом ПКТ у баштовій установці. 22 травня 1962 бойова машина була прийнята на озброєння. Серійне виробництво було організовано в 1963 на ГАЗі, а з 1965 і на Арзамаському машинобудівному заводі та тривало до 1989 року

#Тернопілля #танк #війна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...