• Головна
  • Як тернополяни можуть допомогти СБУ?
17:30, 13 березня 2014 р.

Як тернополяни можуть допомогти СБУ?

На терористів, корупціонерів та інших злочинців можуть скаржитись на телефони гарячої лінії в СБУ. Інформацію, яка надійде, обіцяють перевіряти.

Таким чином, вважають в СБУ, тернополяни зможуть допомагати правоохоронним органам у попередженні, виявленні, припиненні та розкритті злочинів проти миру і безпеки людей, тероризму, корупції та організованої злочинності, пише Доба.

- Якщо вам стало відомо також про можливі факти незаконного зберігання чи використання зброї, про перебування на території області груп та окремих осіб з числа громадян іноземних держав, які своїми діями спонукають мешканців до сепаратизму, можливих терористичних актів, до використання вибухонебезпечних речовин з метою проведення підривної діяльності та інших протиправних дій, телефонуйте за номером у Тернополі( 0352) 52 – 90 – 00 або 52 – 45 – 42, – йдеться в повідомленні СБУ.

Інформація, яка надійде за цим номером, буде перевірена. Телефонна лінія довіри працює цілодобово, – повідомляють в прес-групі УСБУ в Тернопільській області.

#тернополяни #СБУ #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...