Президент на роздоріжжі

Голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран вважає, що під час перебування у Львові, голова держави зробив два абсолютно різні посили.

З одного боку, Віктор Янукович говорив про залучення інвестицій та створення робочих міст, що дуже позитивно сприймалося населенням, оскільки регіон цього потребує. А з іншого боку прозвучали речі, які дуже несприятливі для Львівщини. Це питання, які торкаються символіки, червоних прапорів на 9 травня, підкреслив Таран. Питання «культури, мови і релігії ніколи не зроблять Януковича Президентом всієї України», вважає політолог.

«І зараз цей візит засвідчив, що по суті Президент на роздоріжжі. Він може обрати розмову з народом через економіку, через конкретні проекти, зокрема, через проекти залучення інвестицій на Галичину. І це було б дуже гарно сприйнято. Або він може взяти інший бік. Він може говорити лише про питання, які розколюють суспільство – питання релігії, мови, історії, символіки. І, по суті, цей візит засвідчив, що остаточного вибору Президент ще не зробив», - підсумовує експерт.

УНН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі