• Головна
  • Тернопільський УДАР намагається «відбілитись» після скандалу з кандидатурою Левчука
12:30, 13 березня 2014 р.

Тернопільський УДАР намагається «відбілитись» після скандалу з кандидатурою Левчука

Обласна організація партії УДАР – у повній розгубленості після того, як представники «Правого сектору» та «Самооборони» виразили рішучий протест проти призначення на посаду заступника голови ОДА пристосуванця Ростислава Левчука.

Про розгубленість партійців свідчить їхня заява, яка б мало виражати конкретну позицію партії в даному питанні, однак цієї позиції немає. Із заяви УДАРу незрозуміло, відкликає партія кандидатуру, яку подавала за своєю квотою, чи таки наполягатиме на призначення Левчука як «гідного фахівця».

Далі подаємо заяву без скорочень:

«Кандидатура Ростислава Левчука, ініційована по квоті «УДАРу» на посаду заступника губернатора Тернопільщини з гуманітарних питань, викликала резонанс серед громадськості міста.

Мовляв, екс-начальник відділу охорони здоров’я та  медичного забезпечення міськради є начебто неприйнятною кандидатурою на  зазначений пост.  Незважаючи на це, самі ж працівники галузі охорони здоров’я такої думки не підтримують та вважають пана Левчука  фахівцем.  

 «УДАР» керувався насамперед професіоналізмом та досвідом роботи, адже сьогодні грамотна політика як ніколи важлива. Зазначимо, що Ростислав Левчук не є членом партії «УДАР», висувався лише по квоті та наразі не є затвердженим на посаді заступника губернатора.

 Тернопільська обласна організації партії «УДАР» дякує громадським активістам  за пильність та контроль. Ми  готові вислухати всі «за» і «проти», адже призначення чиновників усіх рівнів, починаючи від уряду і закінчуючи головами районних адміністрацій, повинні відбуватися виключно на основі принциповості та професіоналізму кандидатів та за погодженням з громадою».

 

#Левчук #УДАР

Коментарі

Оголошення
live comments feed...