Тернопільські лікарі дають поради цілодобово

За багато років в людей склався стереотип – якщо виникають проблеми зі здоров’ям, потрібно набирати 03, віднедавна 103. Проте не завжди лікарська допомога є невідкладаною, іноді її успішно може замінити кваліфікована консультація по телефону.

Непоодинокі випадки, коли тернополяни телефонують на 103 не для того, щоб викликати лікаря негайно, а щоб отримати інформацію фахівців про те, як знизити температуру, відрегулювати тиск, яких долікарських засобів допомоги можна вжити при розладах здоров'я, травмах, до якого лікаря краще звернутися. Часто такі питання виникають у час, коли поліклініки не працюють, а порада лікаря вкрай необхідна. Саме для таких випадків передбачена консультативно-довідкова медична телефонна служба, що працює на базі центру швидкої допомоги в Тернополі.

Створення служби знімає навантаження з диспетчерів «Швидкої допомоги». Зателефонувавши на номер 51-48-51, ви отримаєте необхідну інформацію від досвіченого лікаря-консультанта, а при можливості звернетеся до лікаря в поліклініці. Звичайно ж, у складних випадках  на допомогу хворому негайно виїдуть медики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі