• Головна
  • У Тернополі обдурені пайовики Щепановського вже судяться між собою
09:32, 14 березня 2014 р.

У Тернополі обдурені пайовики Щепановського вже судяться між собою

В апеляційному суді Тернопільської області знову згадали про Щепановського та фірму «Будівельник».

Цього разу, як не дивно, вкладники позивались до однієї з пайовиків. Минулого тижня судова палата у цивільних справах розглядала позов двох споживчих кооперативів – «Олімпія-Б» та з «пр. Степана Бандери» проти пайовика Надії М. Судові баталії тривають уже рік. 

Причина проста. Навесні 2011 роу добродійка Надія через Тернопільський міськрайонний суд розірвала договір із ПП «Фірма «Будівельник», укладений у травні 2008 р. стосовно будівництва трикімнатної квартири у будинку по вул. Головацького. Також потерпіла вимагали повернути сплачені 303 тис. грн. плюс майже 180 тисяч - інфляційних коштів. Складність полягала в тому, що приблизно за рік до цьому жінка взнала про існування господаря-«двійника» на її квартиру, пише Номеродин. Причому цей чоловік також сплатив усю вартість житла. Вкладниця звернулась за роз’ясненнями до тодішнього власника фірми Зеновія Щепановського. Той пообіцяв розібратись, але виконати своє слово не поспішав. Аж поки не опинився у місцях, не вельми відділених.

Щодо пані Надії, то вона, окрилена надією, звернулась до обласного господарського суду. Суд зважив на аргументи позивачки, потерпілу внесли до реєстру кредиторів, причому, не у загальну чергу, а в першу. Тобто, на відміну від більшості вкладників, жінка мала надію однією з перших отримати вкладені у житло гроші. І саме цей факт викликав обурення інших забудовників.

Рік тривало слухання справи у судах – від первинного до вищого. На початках і в апеляційному суді представники кооперативів були рішуче налаштовані вимагати викреслити Надію М. із реєстру кредиторів. Та захисник жінки запропонував зарахувати її до складу будь-якого іншого кооперативу. Виконуючий обов’язки директора фірми «Будівельник», розпорядник майна підприємства Андрій Брикса пообіцяв посприяти на найближчому засіданні комітету кредиторів.

Відтак з’явилась можливість завершити справу по-мирному, угодою. Адже краще поганий мир, ніж добра сварка. Чи сторони конфлікту таки домовились, повідомимо вже найближчим часом.

#Тернопіль #Щепановський #пайовики

Коментарі

Оголошення
live comments feed...