• Головна
  • Вже сьогодні у Тернополі можуть припинити транслювати російські телеканали
10:45, 14 березня 2014 р.

Вже сьогодні у Тернополі можуть припинити транслювати російські телеканали

Сьогодні має відбутися засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо питання про тимчасове відключення російських телеканалів.

Дане рішення мали прийняти ще вчора, однак на засідання зібралося лише п`ять з восьми членів ради, а для проведення кворуму необхідно шість членів.

Тому засідання перенесли на сьогодні.
Порядок денний засідання складається тільки з одного питання - розгляд звернення Ради національної безпеки і оборони України.

Попередньо 11 березня поточного року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення поставила вимогу до провайдерів програмної послуги до 19:00 припинити ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів «Вести», «Росія 24», ОРТ (Перший канал. Всесвітня мережа), «РТР-Планета», «НТВ-Мир».
Як пояснили в Нацраді, дана вимога продиктована необхідністю гарантування інформаційну безпеку відповідно до рішення РНБО України від 1 березня 2014 року.
12 березня Нацрада з телерадіомовлення, реагуючи на звернення РНБО України, обговорила з представниками найбільших операторів кабельних мереж і провайдерів рішення про тимчасове відключення російських телеканалів на території країни. При цьому всі присутні провайдери висловили готовність виконати будь-яке рішення Нацради.
Остаточне рішення щодо відключення мовлення російських телеканалів на території України меє бути прийнято сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#російські телеканали #Нацрада

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...