• Головна
  • У Тернополі для чиновників створили спеціальну «Вікіпедію» (фото)
15:00, 14 березня 2014 р.

У Тернополі для чиновників створили спеціальну «Вікіпедію» (фото)

Громадська спілка «Рада бізнесу Тернопілля», нещодавно створена ініціативними тернопільськими підприємцями, презентувала перший власний інтернет-проект «Вікіпедія чиновника».

За словами члена ради організації Ярослава Колодія, інтернет дає можливість кожному небайдужому громадянину зробити свій внесок у прозорість влади, додавши на сторінці «Вікіпедія чиновника» достовірну інформацію про зловживання владою чи корупційні дії конкретного чиновника, пише 7days-ua

«Вікіпедія» на сьогодні – це майже першоінстанція, де Ви шукаєте якусь інформацію про ту, чи іншу людину або подію. Вона формується різними дописувачами. Наш проект також передбачає, що його інформаційним наповнення займатимуться не наймані працівники, а пересічні громадяни, які підтримують наміри у боротьбі з корупцією в кабінетах влади», – каже Ярослав Колодій.

Основним завданням проекту «Вікіпедія чиновника» є: створення прозорої інформаційної системи, в якій всі чітко бачитимуть хто є хто. Організатори наголошують, що заповнювати відомості про конкретну особу можна лише після реєстрації у проекті, а використовувати слід виключно правдиві дані з посиланням на достовірні джерела (документи, фото-, відеоматеріали, відомості зі ЗМІ, в тому числі з інтернету).

Більше про сайт «Ради бізнесу Тернопілля» та проект «Вікіпедія чиновника» можна дізнатися ТУТ.

У Тернополі для чиновників створили спеціальну «Вікіпедію» (фото), фото-1
#Тернопіль #чиновники #Вікіпедія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...