• Головна
  • Тернопільські підприємці можуть втратити ліцензію через продаж тютюну та алкоголю неповнолітнім
14:00, 14 березня 2014 р.

Тернопільські підприємці можуть втратити ліцензію через продаж тютюну та алкоголю неповнолітнім

За продаж алкоголю та неповнолітнім можна втратити ліцензію.

Протягом січня-лютого цього року суб’єктам господарювання Тернопільщини анульовано 41 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. В тому числі за порушення законодавства в частині продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років – 4 ліцензії.

Також анульовано 54 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Зокрема, за продаж цигарок неповнолітнім анульовано 4 ліцензії.

Крім цього, призупинено 8 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем та 6 – на право торгівлі в роздріб тютюновими виробами.

Нагадаємо, що статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб'єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

#підприємці #ліцензія #продаж неповнолітнім тютюну та алкоголю

Коментарі

Оголошення
live comments feed...