• Головна
  • У Тернополі візажисти, перукарі, майстри манікюру дивували своєю фантазією та ідеями (фото)
19:00, 14 березня 2014 р.

У Тернополі візажисти, перукарі, майстри манікюру дивували своєю фантазією та ідеями (фото)

На майстерність учасників конкурсу „Чарівна засічка 2014” прийшло подивитись близько сотні тернополян. Візажисти, перукарі, майстри манікюру дивували своєю фантазією та ідеями. ХІІ конкурс провели у ТРЦ „Подоляни” сьогодні, 14 березня.

Учасниками конкурсу були не тільки професійні перукарі та візажисти, а й студенти навчальних закладів. Майстри змагались у номінаціях: „Вулична мода”, „Весільна зачіска”, „Візаж, декоративна косметика”. У ролі моделей були і діти. Для них створювали образи, зачіски, макіяж та відповідний одяг.

-         Моделей відбирали самі майстри, але при цьому вони керувались певними вимогами, - розповідає 20 хвилин старійшина конкурсу перукар-візажист Юлія Остапчук. – У моделі повинне бути відповідне обличчя, на якому макіяж виглядатиме ідеально. І волосся має бути довгим, на такому можна експериментувати із зачісками.

Серед перукарів у номінаціях змагались від трьох до семи учасників. А от візажистів у конкурсі було лише три. Кожен намагався створити якомога цікавіший, яскравіший та не подібний на інші образ. Багато глядачів були у захваті саме від дитячих образів.

-         Люди, які створюють таку красу – чарівники, - каже тернополянка Уляна Холод. – А ці дитячі образи: рок-зірки, маленька леді... Мене взагалі вразило багато образів і зачісок.

Одні учасники готувались до конкурсу близько двох місяців, інші до двох тижнів. Ідеї для образів майстри шукали і на вулицях міста, і серед нових трендів. Також фантазували і поєднували декілька ідей в одну. Одна із учасниць конкурсу перукар-візажист, студентка Галицького інституту Софія Кучерява готувалась до конкурсу близько трьох тижнів. Дівчина придумувала два образи: денний і вечірній.

-         Спочатку було страшнувато, не знала, який образ робити, але вже ближче до конкурсу, коли все було готове, вже не так переживала, - каже Софія. – У мене було декілька ідей, які я поєднала в одну. У цьому мені дуже допомогла і моя модель.

Модель для образу Софія вибирала дуже прискіпливо. Дівчина зважала на зовнішність,  риси обличчя, волосся, фігуру та зріст.

-         Обирала таку дівчину, щоб з нею було легко працювати, щоб гідно представила задумані образи, - каже перукар-візажист. – Під час створення образів ми зважали і на сучасні модні тренди та, звісно, відштовхувались від правил конкурсу.

Для денного образу Софія обрала не яскравий, але цікавий макіяж та зачіску, яка гармонійно поєднується із ним. У вечірньому образі дівчина втілила фантазію на повну і зробила модель ефектну та неординару.

У кожній номінації було по три призери. Нагороджували грамотами за перше, друге та третє місце. Окрім цього у подарунок майстри отримали професійні косметичні засоби для своєї роботи. 

#Тернопіль #зачіска #перукарі #конкурс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...