• Головна
  • Тернополяни проти новобудови: скандал навколо дитмайданчика набирає обертів
21:00, 14 березня 2014 р.

Тернополяни проти новобудови: скандал навколо дитмайданчика набирає обертів

Дитячий майданчик на мікрорайоні Новий світ, на якому немає жодної гойдалки скоро поповниться атракціонами для малечі.

Сьогодні знімальній групі ІНТБ разом із активістами  вдалося поспілкуватись з керівництвом підприємства, що мало б обслуговувати місце відпочинку малечі. Не так давно навідувались на вулицю Гнатюка, де колись був великий дитячий майданчик. Щоб на землі, де були гойдалки не виросла новобудова, мешканці почали проводити регулярні збори та навідуватись до товариства, яке обслуговує дану територію. Обурені відсутністю майданчика мешканці, нагадали історію зникнення гойдалок.

ІРИНА, обурена відсутністю майданчика:

 «Приблизно в 2011 році зрізали повністю всі качелі. Це не було погоджено з мешканцями сусідніх вулиць, ні з ким абсолютно. Вона вже кілька років безгосподарська. Тут не прибирають. Тут був такий мусор будівельний різний. І зараз проводиться підготовка до будівництва котеджу трьохповерхового. Власник приїжджав, казав «що ви хочете? Ми будем тут будувати»».

СТЕПАН ЯРЕМА, обурений відсутністю майданчика:

 «Правда, ЖЕК виставив одну качельку потім, як ми їх притиснули і одну пісочницю. Все. А от цей весь комплекс щез. Хто його вивіз, куда його вивіз…Там ж ніхто не був, ні часник, ні ніхто».

Директор товариства, яке мало б обслуговувати територію екс-майданчика запевнив, що гойдалки дітям повернуть. Розташують їх на тому ж самому місці.

ІГОР КРАВЕЦЬ, директор ТОВ «Коменерго»:

 «Якщо стосується питання про встановлення дитячого майданчика на цій території – ми можемо це все відновити і поставити на місце. Тобто в нас питання не стоїть. Ми можемо це все поставити на місце буквально на наступному тижні. Але питання в землі, обслуговуванні і так дальше ».

#Тернополяни #новобудова #скандал #дитмайданчик

Коментарі

Оголошення
live comments feed...