• Головна
  • У Тернополі “на гарячому” спіймали бармена, яка продавала алкоголь неповнолітнім
11:00, 15 березня 2014 р.

У Тернополі “на гарячому” спіймали бармена, яка продавала алкоголь неповнолітнім

До правоохоронців зателефонував мешканець міста Тернопіль та повідомив про факт продажу алкоголю неповнолітнім, в кафе поблизу залізничного вокзалу станції Тернопіль. Правоохоронці з’ясували, що бармен даного закладу харчування продала неповнолітньому горілку.

Чоловік розповів, що зайшов у кафе перекусити. Тут помітив неповнолітнього хлопчака, який підійшов до бармена кафе та замовив 50 грам горілки. Бармен не запитавши віку особи та наявність документів продала, без усіляких зволікань випивку. Потім юнак ще двічі купував алкоголь, напевне йому було мало.

Така халатність жінки-бармена дуже обурила чоловіка. Він зателефонував у міліцію.

Прибувши на місце події правоохоронці виявили 16-річного юнака, що розпивав алкогольні напої. На запитання міліціонерів, чи запитала бармен вік особи, вона відповіла, що ні. Відносно 29-річної жінки складено адміністративних протокол ч.2 ст.156 КУпАП. «Продаж алкогольних напоїв, особам, які не досягли 18 віку».

Неповнолітній учень 10 класу, мешканець міста Тернопіль. Як з’ясувалось пізніше у нього вада зору, проте це не завадило йому спожити алкоголь. Транспортні правоохоронці провели профілактичну бесіду з юнаком щодо вживання алкогольних напоїв, а також наголосили на наслідках, до яких може призвести алкоголь.

Особливу тривогу визиває те, що порушується заборона на продаж алкогольної продукції неповнолітнім. Дорослі продавці, в основному жінки, самі виховують дітей, напевно не усвідомлюють, що п’яний підліток може легко стати жертвою злочину або сам порушити закон.

Співробітники транспортної міліції особливу увагу приділяють щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, а також виявленню та фіксації правопорушень в даній сфері.

#Тернопіль #продаж алкоголю #неповнолітні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...