• Головна
  • В Тернопільській облраді «пробігла чорна кішка» між УНП та «Свободою»
10:47, 15 березня 2014 р.

В Тернопільській облраді «пробігла чорна кішка» між УНП та «Свободою»

Непорозуміння між представниками партій УНП  на "Свобода" виникли сьогодні під час сесії облради.

Представник УНП Володимир Гульовський висунув вимогу включити в порядок денний понад десяток так званих "господарських питань". В свою чергу голова облради Василь Хомінець наголосив, що дані питання будуть прийматися після того, як комісія виїжджатиме в кожне з сіл і дивитиметься чи, скажімо, власник кар'єру забезпечив виконання соціальної складової. 

- Будемо також цікавитися позицією громади. Оскільки не завжди позиція голови сільради збігається з позицією жителів села, а обіцяний підприємцем благоустрій може бути тільки на словах,- сказав Хомінець.

Також свободівці зауважили, що із запропонованих Гульовським питань, не всі пройшли відповідні комісії.

Відтак при голосування пропозицію Гульовського "свободівці" "зарубали".

Після цього Хомінець вирішив продовжити сесію, однак його грубо перебив Ігор Вардинець, який з місця почав викрикувати, що зараз будується нова Україна і голова облради не має права не звертати уваги на пропозиції інших партій, має давати слово всі охочим, вказавши що просить слова голова фракції УНП Володимир Болєщук.

Хомінець знітився та надав слово Болєщуку, який тут же заявив, що фракція УНП бере перерву на 10 хвилин. Як наслідок депутати не змогли без ексцесів приступити до розгляду питань, а відправилися на кулуарні перемовини.

#тернопільська обласна рада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...