• Головна
  • В Криму триває невизнаний світом референдум – ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
09:50, 16 березня 2014 р.

В Криму триває невизнаний світом референдум – ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Кримчани вирішуватимуть майбутнє Криму: або в складі України, або в складі Росії.

Сьогодні о 8:00 за київським часом в Криму почався неконституційний і невизнаний світом референдум про самовизначення, що проводиться за військової та політичної підтримки Росії.

В "Бюлетені для голосування на загальнокримському референдумі 16 березня 2014 року" всього лише 2 питання трьома мовами: російською, українською і кримськотатарською.

1. Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації? 2. Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України? Оскільки Конституцією України не передбачено проведення місцевих референдумів та з урахуванням того факту, що референдум в Криму став можливим завдяки вторгненню російських військ, світова громадськість, за винятком Росії, вважає його нелегітимним, передає ТСН.

Зокрема, референдум був визнаний нелегітимним українським Конституційним судом, Венеціанською комісією, ЄС та США. 15 березня на розгляд Радою Безпеки ООН була винесена резолюція, яка передбачає оголосити майбутній референдум в Криму "таким, що не має сили" і закликати всі країни не визнавати його результати, однак Росія заблокувала її, скориставшись правом вето.

Відео: RT

#Крим #невизнаний референдум

Коментарі

Оголошення
live comments feed...