Субсидії призначатимуть, огляшувши дім?

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив перед віце-прем'єр-міністром - міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком завдання перейти до системи ініціювання призначення субсидій за результатами огляду матеріального стану домогосподарств.

"Роботу за призначенням субсидій за спрощеною процедурою потрібно продовжувати. Більше того, я ставлю перед міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком завдання перейти до системи ініціювання призначення субсидій за результатами огляду матеріального стану домогосподарств", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

На його думку, методом огляду матеріального стану потрібно виявити сім'ї, які мають отримувати субсидії на житлово-комунальні послуги, але з тих чи інших причин вони не подали заявку на отримання субсидії.

Після такого огляду відразу потрібно таку субсидію призначити. У зв'язку з цим прем'єр також доручив Тігіпку протягом двох місяців перевірити і проаналізувати роботу органів соціального забезпечення по всій країні.

"Не подають заявку з тих чи інших причин в основному тому, що люди не поінформовані і бояться бюрократичної тяганини, тому доручаю протягом двох місяців перевірити і проаналізувати роботу буквально кожного органу соціального забезпечення", - наголосив Азаров.

Відголос
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі