У резиденції «Міжгір'я»

У резиденції "Міжгір'я" у Президента Віктора Януковича є багатоярусний водоспад, античні колони, своя затока, тенісні корти і голуб'ятні.

Резиденція гаранта схожа на міні-містечко. При цьому, кажучи мовою пілотів, вона знаходиться в "закритій зоні", тобто кружляти над самим дахом президентського будинку не наважуються навіть найвідчайдушніші пілоти.

"Вона в одному квадраті з дамбою київської ГЕС, яка вважається стратегічним об'єктом", - розповів пілот вертольота.

Один з найбільших на території "Межигір'я" - чотириповерховий будинок. За деякими даними - це так званий клубний будинок. У ньому президент може приймати гостей і проводити вільний час.

За сотню метрів від будинку багатоярусний водоспад, поблизу доглянутих клумб красуються ялини. Впритул до будинку є стіна з колонами, побудована за аналогією зі стіною з національного заповідника Херсонес Таврійський.

Поряд з великим будинком видніється ще одна будівля і споруда, схожа на критий тенісний корт.

Згідно з супутниковою картою, неподалік від корту і розташований будинок, в якому живе президент. Але з вертольота будинок не було видно, його закривали дерева. Згідно з офіційною інформацією, на території "Межигір'я" Януковичу належить лише один цей будинок.

У самого берега Дніпра, де закінчується територія резиденції Януковича, розташовані два голуб'ятники. На їхніх дахах намальовані кола.

"Це щоб будівлі були пізнавані для своїх голубів, адже зараз багато будинків з однаковими дахами", - розповіли у Всеукраїнській асоціації голубівників.

Серед сосен у резиденції Януковича є невелике озеро, береги якого вимощені каменем. Трохи далі стоїть ангар. Тут будуть розміщені два вертольоти Януковича.

Нагадаємо, від Межигір'я до Ради на вертольоті можна долетіти за 7 хвилин. Віктор Янукович буде літати з "Межигір'я" в Адміністрацію президента орієнтовно з серпня-вересня. Саме тоді мають закінчити всі будівельні роботи на вертолітному майданчику перед Верховною радою.

ТСН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі