• Головна
  • Тернопільські ЖЕКи вийшли з-під контролю
12:00, 18 березня 2014 р.

Тернопільські ЖЕКи вийшли з-під контролю

До 15 березня ЖЕКи Тернополі зобов’язані були прозвітувати перед тернополянами про використані кошти, а також повідомити мешканців будинків про план ремонтних робіт, який вони будуть виконувати цього року.

Що це буде зроблено, міський голова Тернополя Сергій Надал запевняв під час двомісячника благоустрою минулого року. При цьому йшлося, що дана інформація буде вивішена на спеціальних інформаційних дошках, які мали обладнати біля входу в кожен під’їзд.

Ось тільки ні управління ЖКГ, ні профільний заступник Владислав Стемковський даного процесу не контролюють. Відповідно тернополяни в багатьох мікрорайонах так і не отримали жодоної інформації.

Людей використовують, збираючи щомісяця в них квартплату, а при цьому звітувати перед ним ніхто не хоче. Якісно прибирати місто відповідні служби, здається, не хочуть теж.

Скажімо в самому центрі міста(!) на вул. Й. Сліпого на ділянці, яка веде від вул. Руської до центрального відділення банку «Аваль», узбіччя тротуару досі вкрито грубими шлаками, якими посипали дорогу ще взимку під час снігопадів. Неприбраний від бруду та шлаків тротуар гнітюче дивився під час приїзду  чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої, яку несли даною ділянкою. Пелюстки троянд, якими встеляли дорогу перед іконою під час процесійної ходи, разюче контрастували з встеленим брудом тротуаром.

В управлінні ЖКГ чекають літніх дощів, які мають змити шлаки в каналізаційну систему, чи сподіваються на чудо, що шлаки зникнуть самі по собі?

#ЖЕКи #Стемковський #ЖКГ #шлаки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...